facebook
Logo
telefon +420 737 110 790
Volejte: Po-Ne: 8:00-20:00
Otevřeno: Po-Pá: 8:00-17:00

Jak postupovat

Přestože se kremace zvířat už i v České republice začíná stávat bežnou praxí je pochopitelné, že v momentu úmrtí Vašeho přítele chcete co nejméně času trávit studiem naší služby. Proto jsme pro Vás připravili rychlý, a doufejme, že i srozumitelný návod, jak v této těžké chvíli postupovat.

ÚMRTÍ ZVÍŘETE

Pokud úmrtí nastalo mezi 8:00 - 20:00 hodinou, volejte číslo 737 110 790. Na tomto čísle se s Vámi naši pracovníci domluví na podmínkách převzetí zvířátka. Je třeba si rozmyslet, zda budete chtít zvířátko do Krematoria přivézt sami, nebo využijete naši převozovou službu.

V případě, že smrt nastane mimo 8:00 - 20:00 hodinu, zabalte zvířátko nejlépe do deky, uložte do chladného prostředí a volejte další den od 8:00 737 110 790.

OBJEDNÁM SI PŘEVOZ

V případě, že budete chtít využít naší převozové služby, sdělíte nám místo, kde se Vaše zesnulé zvířátko nachází a převozce v nejbližším možném čase přijede. Náš převozce ihned po příjezdu do Krematoria zvíře označí a uloží do chladícího zařízení.

ZVÍŘE SI PŘIVEZU SÁM

V případě, že si budete chtít přivézt zvířátko sami, domluvíme s Vámi přibližný čas převzetí. Je dobré s sebou mít očkovací průkaz, v případě euthanasie i ohledací list (potvrzení od veterináře).

PŘEVZETÍ A TERMÍN KREMACE

Jakmile je tělo fyzicky v našem krematoriu, kontaktujeme Vás v nejbližší pracovní den a domluvíme s Vámi termín kremace, vybereme urnu, případně domluvíme další služby. Pokud se budete chtít před kremací se zvířátkem rozloučit, domluvíme s Vámi po telefonu pouze termín kremace, a vše ostatní již vyřešíme osobně u nás.

PŘEVZETÍ A TERMÍN KREMACE

V případě, že si zvířátko na sjednaný čas přivezete sami, vyplníme s Vámi krátký formulář, domluvíme termín kremace, vybereme urnu, případně domluvíme další služby. Pokud se budete chtít před kremací se zvířátkem rozloučit, či se kremace osobně zúčastnit, je možné si na urničku s popelem počkat u nás. Samotná kremace trvá přibližně 1 - 2 hodiny, dle váhy zvířátka.

KREMACE

Samotná zpopelnění probíhají v přesně stanoveném čase a pořadí, které nelze dodatečně měnit. Kremace probíhají buď s Vaší účastí (osobním rozloučením před kremací), nebo bez ní. Každá kremace je individuální, tzn. vždy je v kremační peci jen jedno zvířátko.

VÝDEJ URNY

Po kremaci popel upravíme, zchladíme a uložíme do urny. Urna je připravena ihned k vyzvednutí Po–Pá, od 8:00–17:00 hodin. Platbu požadujeme až při převzetí urny, přijímáme hotovost i platby kartou.