facebook
Logo
telefon +420 737 110 790
Volejte: Po-Ne: 8:00-20:00
Otevřeno: Po-Pá: 8:00-17:00
Pamětní sklo krematorium zvířat

Jedinečná památka na vašeho mazlíčka

V dnešní době jsou domácí mazlíčci součástí rodiny. Věrnými kamarády, kteří se svými pány žijí často přímo v bytě a sdílí s nimi všední radosti i starosti. Když pak odejdou, je to smutné a řada lidí hledá možnosti, jak se se svým čtyřnohým kamarádem důstojně rozloučit. I proto vzniklo naše zvířecí krematorium. A nezůstalo jen u něj. Našim klientům nabízíme i další služby. Kromě nabídky nejrůznějších uren a přívěšků jsme nově zařadili do nabídky také pamětní, vysoce kvalitní křišťálové sklo s popelem vašeho mazlíčka.

Ruční práce odvedená srdcem, to si váš mazlíček zaslouží

Naši skláři ručně zataví malé množství popela do křišťálového srdce, kapky, kuličky nebo slzy. Jedná se o ruční a časově náročnou práci, která v sobě ve výsledku pojí památku a emoce. Každý výrobek pečlivě označíme kódem a samozřejmě i certifikátem pravosti popela, aby nedošlo k jeho záměně. Právě pečlivost a důvěra je základním pilířem našeho vztahu se zákazníkem, a tedy i dlouhodobé existence našeho zvířecího krematoria.

Pamětní sklo - srdce

Křišťálové srdce

láska

ID 1

Tvar srdce byl, je a bude symbolem lásky. Není tvaru, který by se pro uchování popela vašeho čtyřnohého miláčka hodil víc.

Cena 2.290

Křišťálová kapka

jedinečnost

ID 2

I náš mazlíček je jen kapkou ve velkém moři. Jedním malým tvorem ve velkém světě. Náš malý svět mu ale dodává na jedinečnosti i velikosti. Z obrazu kapky vody lze vyčíst sílu přírody, stejně jako sílu naší lásky.

Cena 2.090 Kč

Pamětní sklo - srdce
Pamětní sklo - kulicka

Křišťálová kulička

harmonie

ID 3

Kruh – dokonalý symbol jednoty a pravidelnosti, každý bod na povrchu leží ve stejné vzdálenosti od středu. Kombinace kulatého křišťálu a popela blízkého vyjadřuje opravdové spojení a harmonii.

Cena 2.090 Kč

Křišťálová slza

emoce

ID 4

Roníme slzy štěstí i smutku, pláčeme smíchy i bolestí. Nic nevyjadřuje naše emoce víc než slzy. Proto slza tvoří krásný šperk, který je památkou na ty, které jsme v životě milovali, s kterými jsme se smáli i smutnili.

Cena 2.090 Kč

Pamětní sklo - srdce
Pamětní sklo - kulicka

Křišťálové srdce na krk

ID 5

Tohle srdce je víc než šperk. Uchovává to nejcennější, co vám zbylo po Vašem milovaném. Noste ho stále u sebe…

Cena 1.590 Kč

Křišťálové srdce na dlani

ID 6

Co znamená „mít srdce na dlani“? Být srdečný, vřelý, ochotný a rozdávat lásku. Byl takový váš blízký? Uchovejte si vzpomínky na něj a mějte jej vždy u sebe.

Cena 1.990 Kč

Pamětní sklo - srdce
Pamětní sklo - kulicka

Křišťálový motýl

ID 7

Motýl je symbolem změny, duše, kreativity, svobody, radosti a barev. Pro indiány znamená motýl radost a krásu. Pro nás je znakem toho, že i na sklonku života můžeme být volní.

Cena 2.990 Kč

Křišťálový obelisk

ID 8

Světlo je symbolem energie a života. Náš černý křišťál vytváří jedinečný světelný efekt, který má rozzářit vzpomínku ve vašem srdci a připomenout, že poslední cestou vše nekončí.

Cena 2.690 Kč

Pamětní sklo - srdce

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21 %.