facebook
Logo
telefon +420 737 110 790
Volejte: Po-Ne: 8:00-20:00
Otevřeno: Po-Pá: 8:00-17:00

Asociace zvířecího pohřebnictví

Aneb když neexistuje zákon...

Kremace zvířat se za poslední roky staly velmi populární službou, jakkoliv to možná zní bizarně. Tato služba řeší hned několik problémů z nichž ten hlavní je - likvidace těl v kafilérii. Asi nikdo, kdo měl své zvíře rád není smířen s tím, že jeho mazlíček skončí na hromadě shnilého masa.

Zároveň s poptávkou po pohřbech zvířat roste i nabídka, a to v podobě nových subjektů na trhu. Nicméně často není příliš o co stát, protože kvalita některých nově příchozích klesá úměrně s nízkými investicemi například do kvalitních technologií.

Proto Krematorium zvířat Praha a Krematorium zvířat Brno společně založily Asociaci zvířecího pohřebnictví, která se bude tvrdě zasazovat o dodržování pravidel, jež byla historicky nastavena na vysoké úrovni, včetně prosazení nového zákona o zvířecím pohřebnictví, jehož absence je citelně znát.

Asociace zvířecího pohřebnictví proto zákazníkům před rozhodnutím koho navštívit doporučuje - projděte si internetové či facebookové stránky, požádejte o účast při kremaci, ověřte si historii firmy. Za svoje služby si platíte a žádné zvířecí krematorium nemá právo před Vámi skrývat technologii či zázemí. Vždy platí pravidlo - čím méně toho o sobě krematorium ukáže, tím více je třeba se míti na pozoru.

Více informací naleznete na: zvirecipohrebnictvi.cz